Strony internetowe

Skorzystaj z profesjonalistów

Tanie strony www

Twoja strona internetowa na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego my?

Zastanawiasz się dlaczego proponujemy Ci kompletną usługę strony internetowej wraz z domeną i hostingiem w tak niskiej cenie?
Nie ma żadnych ukrytych kosztów - wszystko jest transparentne i otrzymujesz gotowy produkt, który możesz dowolnie uzupełnić i prezentować przyszłym Klientom.

Tworzymy dedykowane strony od 10 lat, posiadamy spore doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu użytecznych serwisów, przyjaznych stron internetowych czy skutecznych sklepów on-line. Postanowiliśmy wyjść na przeciw i udostępnić stworzone wzory stron www, które możesz kupić za niewielkie pieniądze i dostosować do własnych potrzeb przez dedykowany panel administracyjny. Projektujemy witryny  w oparciu o najnowsze trendy i technologie w programowaniu. Wierzymy w siłę Internetu jako medium do komunikacji między ludźmi, dlatego duży nacisk kładziemy na intuicyjną obsługę naszych serwisów.
 

 

Skąd pomysł na takie rozwiązanie?
Śledzimy rynek projektowania stron www, znamy jego potrzeby oraz niezbędne oczekiwania Klientów. Każde nasze rozwiązanie oparte jest na dedykowanym panelu administracyjnym CMS - jest to rozwiązanie bardziej korzystne niż darmowy Wordpress, Joomla itp. które preferują konkurenci. Jesteśmy świadomi, że podobne rozwiązania oferowane są w kilkukrotnie wyższej cenie, jednak naszym założeniem jest dostarczenie użytecznego narzędzia naszym Klientom i długotrwała współpraca w rozwijaniu i wspieraniu naszego oprogramowania.

 

 

Co kryje się za naszymi projektami?
Każda nasza strona internetowa, oprócz zaawansowanego, a jednocześnie prostego w użytkowaniu panelu CMS posiada nowoczesny wygląd, elegancki styl. Strona dostosowuje się do rozdzielczości ekranu - ma pełne wsparcie RWD - dzięki czemu możesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Każdy projekt możesz dowolnie personalizować, wymieniać tapety, zdjęcia, teksty, dodawać nowe podstrony, uzupełniać informacje kontaktowe oraz wiele wiele więcej. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie programistów, którzy pomogą Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości i pomogą rozwiązać Twoje problemy.
 

profesjonalna strona wwwNASZE PROJEKTY TO:

  • intuicyjna obsługa
  • dedykowany system zarządzania stroną www - CMS
  • pełne wsparcie mobilne - dostosowanie RWD
  • kompleksowa usługa - pozostań w rękach specjalistów
  • pomoc przy wdrożeniu
  • duże możliwości konfiguracyjne
  • darmowa domena oraz hosting na rok

 

 

Co jeśli chcesz unikalne rozwiązanie?
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć personalną stronę tylko dla Ciebie - jednak takie rozwiązanie niesie za sobą dodatkowe koszty, a nie każdy jest w stanie przeznaczyć na ten cel własne środki finansowe. Wiemy, że w dzisiejszych czasach nie każdy może sobie pozwolić na dedykowane rozwiązanie pisane specjalnie dla niego - stąd powstała propozycja strony za grosze - pełnowartościowej, funkcjonalniej platformy do zarządzania własną stroną www.
 

 

mobilne strony internetowe, RWDCo otrzymuje w cenie strony internetowej?
W cenie danego projektu oprócz całego panelu administracyjnego i wybranej kolorystyki strony (układu, kroju czcionki, konfiguracji) otrzymujesz wsparcie programisty na etapie wdrożenia strony. Oprócz tego możesz wybrać sobie domenę .pl na cały rok w cenie projektu. To nie wszystko, oprócz tego dostaniesz jeszcze hosting na dwanaście miesięcy w cenie. Za projekt płacisz raz i możesz z niego korzystać bezterminowo - to nasza przewaga nad konkurencją która świadczy usługi abonamentowo - okazyjna cena jednak płatna co rok (lub nawet co miesiąc) - nie daj się naciągnąć na uciążliwy abonament.

 

 

Jeżeli masz jakieś pytania, nie wiesz od czego zacząć, nie wahaj się - skontaktuj się z nami! Zapraszamy do kontaktu.